SerbiaUnited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SerbiaUnited

Zvanicni forum saveza Cp6uja i CCP
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 HEY, HEY

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
CROATIAN
Gost




HEY, HEY Empty
PočaljiNaslov: HEY, HEY   HEY, HEY Icon_minitimePet Maj 18, 2007 6:49 pm

I was wondering do you take Croatians in your alliance -we were brothers once? If you do pls let me know... we can be friends.

Best regards from sunny Dalmatia.

Smile)))))))))
Nazad na vrh Ići dole
H3B3PH1C
Gost




HEY, HEY Empty
PočaljiNaslov: Re: HEY, HEY   HEY, HEY Icon_minitimePet Maj 18, 2007 8:07 pm

Nice to hear something like this since i still remember how nice was in ex yugoslavia, but since I am refugee from Bosnia i have personal experience with mistrust, untruth among ex best friends, so I can't trust anyone from potential enemy or potential interest for ruin this alliance (i don't say that you are that, but i can't find any evidence that you are friendly or potential future spy in our alliance)....
This is only my personal view and not view of my alliance, and since I'm not leader of this alliance I can't tell final answer, I have as already told just expressed my opinion....
Salute.......
Nazad na vrh Ići dole
Zeen-Q
Admin
Zeen-Q


Broj poruka : 96
Godina : 35
Mesto : Zemun
Datum upisa : 28.04.2007

HEY, HEY Empty
PočaljiNaslov: Re: HEY, HEY   HEY, HEY Icon_minitimePet Maj 18, 2007 11:06 pm

We can accept c
Croatian app. but its to risky, not all Croatians think on a cosmopolitan way like not all Serbians!
This alliance is built with that idea if u think that u can be in our alliance and accept our way we can accept app.But we think its to risky and we still not accept it!
I am cosmopolitan and i don't have any problem with Croatian people but stupid politicians always make a problems! And many people don't accept it that we are all people (one same race)
with different cultures (only that) and that is a way to link us not to war!

And we will be glad to have an alliance with u i think! scratch

Pozdrav svim Dalmatincima!

P.P. (ne P.S.) E ovo je izgleda neki apsurd pisemo na Engleskom a razumemo se savrseno i ovako zar ne mislis tako?!
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Godina : 40
Datum upisa : 28.04.2007

HEY, HEY Empty
PočaljiNaslov: Re: HEY, HEY   HEY, HEY Icon_minitimeSub Maj 19, 2007 1:30 am

"P.P. (ne P.S.) E ovo je izgleda neki apsurd pisemo na Engleskom a razumemo se savrseno i ovako zar ne mislis tako?! "

maj tots ekzekli
Nazad na vrh Ići dole
https://ogame31masters.editboard.com
CROATIAN
Gost




HEY, HEY Empty
PočaljiNaslov: Re: HEY, HEY   HEY, HEY Icon_minitimeSub Maj 19, 2007 2:26 am

OK imate pravo - a i ja sam samo tila viditi kako dišete - sada kad sam vidila nemam ništa protiva prijateljstva s vašim savezom - inače sam član AFB saveza i ne bih ga minjala. Drago mi je da ste normalni ljudi - a i morate biti čim igrate Ogame.

I još nešto za kraj - nisam špijun i nikad si nebi dopustila da to postanem.


Još jednom pozdrav iz sunčane Dalmacije!

Antonija
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 67
Godina : 40
Datum upisa : 28.04.2007

HEY, HEY Empty
PočaljiNaslov: Re: HEY, HEY   HEY, HEY Icon_minitimeSub Maj 19, 2007 2:38 am

"Drago mi je da ste normalni ljudi - a i morate biti čim igrate Ogame." - koja reklama! Razz
Ja sam sve samo ne normalan... Wink

Pozdrav suncanoj Dalmaciji,ovde je malo kisovito trenutno Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://ogame31masters.editboard.com
H3B3PH1C
Gost




HEY, HEY Empty
PočaljiNaslov: Re: HEY, HEY   HEY, HEY Icon_minitimeSub Maj 19, 2007 3:17 am

Noc reklamozdera lol .....
Kao prvo pozdrav dalmaciji ....
Samo da dodam da nesumnjam u vashe rechi ali isto tako nemam dokaza dali se istina zbori...
Ovo je bio stvarno lep gest i to izuzetno pozdravljam, nadam se samo da ce sukobi stalni izmedju nashih alijansi prestati ... ipak kao sto ste rekli retko tko igra ogame, narochito ne pojedinci koji znaju samo da mashu sekirama iznad glave a nemaju ni 2 sekunde vremena da sednu i upotrebe one dve chuke u glavi da razmisle o svemu...... gdi bi nam kraj ostao da smo ove nashe politichare na kolce navrzli.... ovako nam ostaje samo da sto pre odrastemo i mozda kasnije ako budemo dovoljno zreli nesto i uradimo... nadam se da ce ogame biti pochetak....
Pozdrav iz mokrog Novog Sada ..... (Novi sad ... centar multikulturalnosti balkana... dabog da ovako bio celi balkan....)

ps... ajd priznajte ... ko mi je u mom Cargo-u sipao drogu u kokain ??
i da .. slazem se sa Admin-om .. on stvarno nije normalan ... neznam sta mu bi da me imitira u mojoj loodosti lol
Odoh sad da otresem komsiju ... ko ce koga nego komsija komsiju Smile
hmm "maj tots ekzekli" valjda treba maj tots egzakli?? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HEY, HEY Empty
PočaljiNaslov: Re: HEY, HEY   HEY, HEY Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
HEY, HEY
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SerbiaUnited :: Public discussion :: Alliance and diplomacy - Cp6uja-
Skoči na: