SerbiaUnited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SerbiaUnited

Zvanicni forum saveza Cp6uja i CCP
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 mala pomoc?

Ići dole 
AutorPoruka
gost
Gost




mala pomoc? Empty
PočaljiNaslov: mala pomoc?   mala pomoc? Icon_minitimeSub Maj 19, 2007 12:53 pm

pozz svima! in game nick varioc
pre svega da kazem da nisam kod vas u savezu, a hteo bi da postanem jedan od vas
da li bi neko mogao da mi izadje u susret, ima jedan lik: erdem 4:422:10 on je clan ally SULTANS, lik mi ne da mira ni malo, pa sam mislio ako bi neko mogao da spijunira umesto mene samo da zam sta ima na planeti, posto mi nikad nije uzeo puno res a nista ni od flote mi nije unistio samo me spijunira 24/7
unapred hvala!!!
Nazad na vrh Ići dole
H3B3PH1C
Gost




mala pomoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: mala pomoc?   mala pomoc? Icon_minitimeSub Maj 19, 2007 5:16 pm

Previshe slab za mene.....
nemogu da ga dotaknem sory...
sto se ti che apliciranja u alijansu uradi to ... trazi "Cp6uja C " za alliance tag .. i poshalji prijavu...
Nazad na vrh Ići dole
gost
Gost




mala pomoc? Empty
PočaljiNaslov: uradjeno   mala pomoc? Icon_minitimeNed Maj 20, 2007 7:27 pm

hvala u svakom slucaju!
uspeo sam da ga odvidim.
moze lock na ovu temu!
Nazad na vrh Ići dole
lol
Gost




mala pomoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: mala pomoc?   mala pomoc? Icon_minitimeUto Maj 29, 2007 8:07 pm

serbish or what the language is called is verry wierd and it sounds like it´s only idiots who talk it
Nazad na vrh Ići dole
Zeen-Q
Admin
Zeen-Q


Broj poruka : 96
Godina : 35
Mesto : Zemun
Datum upisa : 28.04.2007

mala pomoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: mala pomoc?   mala pomoc? Icon_minitimeUto Maj 29, 2007 8:36 pm

The serbian is much easier then English because one letter is one voice!
U bether read books than talk such bolshits!
Come to Serbia than talk what ever u want!
But when u come here u will change your mind 100%!
lol!
Nazad na vrh Ići dole
varioc
Gost




mala pomoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: mala pomoc?   mala pomoc? Icon_minitimeUto Jun 12, 2007 1:42 pm

jbt kad se setim da sam ja poslao poziv za pomoc zbog tog lika, erdem 4:422:10, sad mi je to nekako smeshno.
lik mi nije dao mira, shpijunirao me svaka 2-3 sata, a sad je samo neki mali inaktivni kliker u mojoj galaxiji Smile


PORUKA ADMINISTRATORU: ZATVORI OVU TEMU. PROBLEM JE RESHEN PA NEAM POTREBE ZA NOVIM ODGOVORIMA
POZZ
Nazad na vrh Ići dole
MISHA
Gost




mala pomoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: mala pomoc?   mala pomoc? Icon_minitimePet Okt 26, 2007 3:29 pm

E MOMCI AKO IMA NEKOGA , KO IMA RISTIN BROJ NEK GA OKRENE ODMA , BRACA SMO SRBI VREDI DA SE POMAZEMO , PUCI CE MU FLOTA ZA 50 MIN
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





mala pomoc? Empty
PočaljiNaslov: Re: mala pomoc?   mala pomoc? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
mala pomoc?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SerbiaUnited :: Public discussion :: Small talk-
Skoči na: